שאלות ותשובות

באיזור זה של האתר תמצאו תשובות לשאלות שעליהן אנו עונים שוב ושוב, אם לא מצאתם את התשובה על שאלתכם נשמח לענות עליה, אנא שלחו אותה באמצעות טופס המשוב ומאוחר יותר נוסיפה גם לעמוד זה.

מה היתרונות של השימוש במערכת ניהול התוכן שלכם ?

המערכת משתמשת במעט מאד משאבי שרת ובכך מאפשרת לאתר להיות מהיר יותר - כמעט כמו אתר המורכב מדפי מידע פשוטים, בנוסף והחשוב ביותר - המערכת קלה מאד לשימוש למנהלי האתר - קל מאד לבנות בה אתרים מורכבים ולנהל בהם את זרימת התוכן (תפריטים אוטומטיים, תגיות וכו') והיא כבר מגיעה עם כל הדרוש לאתר מודרני כיום - תגובה טובה למנועי החיפוש ויכולות פיזור מידע מהאתר ברשתות חברתיות ואתרים הקוראים RSS

מערכת החיפוש של האתר

המערכת מאפשרת לבצע חיפושים באתר בעזרת תגיות ומילות מפתח (ערכי חיפוש)

כיצד מסודרות תוצאות החיפוש ?

תוצאות החיפוש מדורגות לפי מספר הפעמים בהן נמצא הערך שחיפשתם בתוכן העמוד ולפי המקום בו נמצא הערך בתוכן (כותרת העמוד/טקסט העמוד/מילות המפתח וכו').
כברירת מחדל הכותרת חשובה היותר מתוכן העמוד, אך תוכלו לכוון עד כמה היא חשובה יותר בהגדרות המתקדמות במינהלת האתר.
בנוסף - עמודים חדשים מדורגים גבוה יותר מעמודים ישנים.
תוכלו לקרוא על כך יותר בעמוד חיפוש מתקדם בתכני האתר.

כיצד נראות תוצאות החיפוש?

תוצאות החיפוש מכילות את כותרת העמוד כקישור אל העמוד ותחתיו תקציר של חלק מהפיסקה הראשונה של העמוד.

 

האם זה מספיק מהיר כל זה נשמע קצת איטי ?

לא, אין כאן כלל בעיית מהירות שכן המערכת יוצרת אינדקס של כל דפי האתר ולאחר מכן פשוט מחפשת בבסיס הנתונים לפי מדדים שונים, ולכן אפילו עם אתר בן מאות עמודים, לא צריכה להיות לך שום בעיית ביצועים.

ניהול מדיה חכם ויעיל

המערכת עונה על צרכי המדיה של המשתמש המודרני ואף יותר מכך, ממינהלת מדיה קלה ונוחה ניתן לנהל תמונות וסרטוני פלאש ולקשר אל מדיות כמו יו-טיוב, מפות גוגל, ואתרי שיתוף מדיה נוספים רבים.
קראו עוד על ניהול המדיה המתקדם של המערכת.

תפריט אתר אוטומטי חכם

חלק חשוב בתכונות מערכת ניהול התוכן הוא ניהול התפריטים הדינמיים של האתר ( על פי רוב זהו אותו סרגל ניווט עליון של האתר, אך לעיתים, בתבניות מסויימות התפריט מוצב דווקא בצידי האתר, או גם למעלה וגם בצד).
כל עמוד אותו תיצור או תעדכנו במערכת תוכלו לשלב בסרגל הניווט ע"י סימון תיבה קטנה והקלדת הטקסט שיופיע בתפריט. (קראו עוד)

ידידות למנועי חיפוש

מאחורי הביטוי "ידידותיות למנועי חיפוש" מסתתר עולם שלם של תיאוריות שיווק אתר ברשת, מה כדאי לעשות, מה נכון יותר לעשות ומה החליט היום גוגל שהכי חשוב לו באתר ...
קראו עוד על מנת לגלות מה הן התכונות שהופכות אתר שמוקם ע"י המערכת שלנו לידידותי במיוחד למנועי החיפוש.

שילוב עם מדיות חברתיות.

שילוב המדיות החברתיות במערכת שלנו בא לידי ביטוי בשתי צורות:
סרגל שיתוף: בכל עמוד מוטמע אוטומטית בתחתית התוכן, סרגל אשר מאפשר לגולשי האתר לשתף את העוקבים אחריהם בתוכן מתוך האתר שלכם, הסרגל מכיל את המדיות החברתיות העיקריות: פייסבוק, גוגל פלוס, טוויטר, לינקד-אין. (קראו עוד...)
קישור אל העמודים/פרופילים שלכם במדיות החברתיות (הסמלוני מוטמעים בתבניות השונות ומופיעים רק אם תמלאו הת השדות המתאימים במינהלת האתר).

סטטיסטיקת גולשים כבר נגישה ממינהלת האתר

על מנת לשלב את כל ניהול האתר במקום אחד, יש גישה אל סטטיסטיקת כניסות לאתר במינהלה של המערכת (קראו עוד)

כיצד בוחרים את הגרפיקה לאתר ?

התחנה הראשונה לבחירת הגרפיקה לאתרכם היא בחירה מתוך מבחר התבניות המעוצבות שלנו, מבחר התבניות מתרחב במהירות וכל שבוע נוספות עוד תבניות.
חלקן של התבניות מתאימות לכל אתר בכל נושא וחלקן מתאים יותר לסוגי אתרים שונים כמו אתרים בהם יש מוצר מסויים בו מתרכז כל האתר, או אתרים בסגנון מובהק (למשל בריאות/ספורט/כלי רכב וכו' ...')

עברתי על אוסף התבניות שלכם ובחרתי אחת, איך אני ממשיך הלאה ?

בתחתית עמוד פרטי התבנית ישנו קישור בולט "להזמנה" , לחיצה עליו תפתח את טופס ההזמנה כשהמספר הקטלוגי של התבנית כבר בתוכו
אם אינכם רואים את הקישור, תוכלו לרשום את המספר הקטלוגי (מספרים ואותיות) וללחוץ על "מחירים/הזמנת אתר" שבתפריט העליון, שם תוכלו למלא את המספר הקטלוגי בשדה המתאים.

לאילו רזולוציות מתאימות התבניות שלכם?

התבניות שלנו מתחלקות לשני סוגים: אלו המתאימות עצמן לגדלי מסך/רזולוציות שונות ותבניות התואמות לרוחב מסך קבוע של 1000 פיקסלים (עבור רזולוציית מסך של 1024 פיקסלים).
כמובן שגם לכם יש חלק מסויים בהתאמת האתר לרזולוציות השונות, שכן אם תנסו לשלב תמונות ענק היישר מהמצלמה הדיגיטלית שלכם "תרסקו" את מראה האתר.
לקוחות בעלי אתר שהקמנו מקבלים גישה לבסיס ידע נרחב המסביר כיצד לנהל תוכן בעזרת המערכת, הכל בעברית פשוטה ולצד ההסברים גם תמונות מסך של כל השלבים.

יש לי קבוע מעצב לעסק, אני עובד אתו כבר שנים, מה אם אני רוצה שהוא יעצב לי את האתר ואתם תטמיעו את העיצוב במערכת ?

הדבר אפשרי בהחלט, אך קיימות לכך מספר הסתייגויות: העיצוב צריך להתאים להגיון אתו עובדת המערכת, וכן עלולה להיות לכך עלות נוספת באם הקונספט הגרפי מסובך לביצוע.

כיצד הופכים אתר שעוצב מתבנית ג'נרית (כללית) לאתר עם אופי משלו.

שאלה טובה ללא ספק והתשובה עליה יכולה למלא דפים רבים, ננסה בכל זאת לתת כמה שיותר תשובות לשאלה:

 • בחלקו העליון של האתר (Header) ישנם שלושה אלמנטים: שם האתר , סלוגן האתר, לוגו גרפי.
  שלושת אלו ניתנים להגדרה ממינהלת האתר, והם לכשעצמם כבר מעניקים לאתר את אופי החברה/עסק שלכם.
 • תכני האתר הם "המהות" האמיתית של כל אתר, טקסטים, תמונות וסרטונים - הם אלו שבסופו של היום קובעים את אופי הארת.
  אלמנט נוסף הנמצא בעמוד הכניסה וניתן לשליטת מנהל האתר ומשפיע רבות על מראה ואופי האתר הוא הסקרולר (נמצא ברוב התבניות ועל פי רוב מצריך תוספת כספית קטנה), אשר מריץ צירוף של כותרת+תמונה+תוכן+קישור , בחלק מהתבניות הסקרולר נמצא בכל דפי האתר.
  ולסיכום: ראו אתר זה בו אתם נמצאים - הוא "מדבר בעד עצמו", למרות שלא רק שנועד להציג לכם את המערכת, אלא גם כאתר הדגמה לתבניות השונות וליכולות המערכת השונות.

 

היכן אני מחליף את לוגו החברה שאני רואה בתבנית האתר ?

במינהלת האתר, נווט אל "תבניות" בתפריט העליון, בעמוד התבניות תראה בניווט הימני הצדדי קישור "הגדרות התבנית", לחץ עליו ותיכנס לכמה הגדרות המספקות מידע לרוב התבניות שלנו, כמו האפשרות להחלפת לוגו החברה, הקישור אל העמודים שלך בפייסבוק, טוויטר ולינקד-אין.
אם לא תמלא אחד מהשדות הללו, המערכת תדע להתעלם מהם וסמלון המדיה לא יופיע באתרך.

אם יש את המערכת הבסיסית ויש תוספות, מה החלוקה ביניהן?

במטרה להוזיל את הקמת האתר עד כמה שיותר, הוספנו לליבת המערכת רק תוספים שלהם יהיה זקוק אתר ממוצע. לכן לדוגמה, אם תרצו ליצור גלריה קטנה של כמה תמונות בעמוד תוכן כלשהו, לא תזדקקו לתוסף הגלריה, אלא תוכלו לעשות זאת בקלות יחסית בעזרת מערכת הבסיס ושימוש נכון אפילו יאפשר לכם לפתוח תמונות מוגדלות באפקט Lightbox, אך אם תרצו לנהל באתרכם מספר בלתי מוגבל של גלריות במספר סגנונות - מומלץ להזמין גם את תוסף הגלריות שיבצע את העבודה עבורכם.
ולחידוד העניין: אתר ממוצע המכיל תכנים שגרתיים יחסית (טקסטים, תמונות, סרטוני יו-טיוב וכו'), יכול בקלות להתנהל בעזרת מערכת הבסיס בלבד, אולם תוספים מסוגלים להעשיר את תכני האתר ולעזור לכם לבצע פעולות מסויימות בתכני האתר.
אם אינכם בטוחים בצרכים המדוייקים שלכם - פשוט שאלו את נציג המכירות בעת ההזמנה, וזכרו כי ניתן לחבר תוספים גם כאשר האתר כבר ברשת.

אילו תוספות ניתן להוסיף לאתר מלבד המערכת הבסיסית ?

ניתן לחבר לאתר תוספים המרחיבים את יכולות המערכת מעבר לניהול תוכן קונבנציונלי.

תוסף גלריית התמונות

תוסף זה של המערכת מאפשר לנהל גלריות תמונות באתר שלכם בקלות ובמגוון צורות שונות (קראו עוד).

האם ניתן להפוך גלריה לקטלוג מוצרים ?

הבהחלט, בעזרת תוסף הגלריה ניתן להטמיע גלריות באתר ללא הגבלה, כל גלריה יכולה לקבל מאפיינים משלה ואינה תלוי בגלריות האחרות שבאתר.
לדוגנה: תוכלו ליצור עמוד בשם "מוצרים" או "קטלוג מוצרים", לעמוד הזה ליצור עמודי משנה 0 שיהיו הקטגוריות של המוצרים, ובכל אחד מהם להטמיע גלריה שתכיל את המוצרים עצמם (כל אחד מהם ניתן לעדכון או מחיקה במקרה הצורך).
לכל תמונה בגלריה (ובהתאם בקטלוג) ניתן לתת כותרת ותיאור. זהו אמנם לא קטלוג אידאלי, עבור כך יש לנו תוסף של קטלוג פריטים, אך הוא בהחלט יכול לענות על צרכי קטלוג פשוט ונחמד.

מערכת מאמרים / חדשות

מיועד לאתרים בהם יש דגש על תוכן טרי הנשלח בקביעות לאתר, לעתים מוטמע ישירות בתבנית האתר, ואם לא - ניתן להטמעה בקלות לפי דרישה (קראו עוד)

בסיס ידע - FAQ

בעזרת תוסף זה ניתן ליצור בכל מקום בו תרצו ברחבי האתר מיקטעים של שאלות-תשובות. התוסף מאפשר לתת מענה לדברים כמו "דפי מוצר" "בסיס ידע" וכו' ... אתם משתמשים כרגע בתוסף זה !!! (קראו עוד).

תוסף: מערכת דיוור

מערכת המאפשרת לגולשי האתר להרשם לקבלת עדכונים שוטפים בעזרת השארת שם וכתובת מייל, ולמנהלי האתר לנהל את רשימת הנמענים ולשלוח ניוזלטרים לנמענים. (קראו עוד)

מפות גוגל - Google map

התוסף מציג מפות גוגל בעמודי אתרכם, מתאים במיוחד לאתרים המציגים מיקומי ספקים, מיקומי סניפים, מיקומי חנויות וכדומה ...
על גבי המפות תוכלו להציג מיקומים שונים עם סמלים שתכינו, וכן תוכלו לשלוט על מאפיינים שונים של המפה. (קראו עוד)

קטלוג פריטים

מאפשר לנהל קטגוריות ופריטים של מוצרים או שרותים ולהטמיע בדפי האתר.
למערכת יש ניהול שדות ייעודיים עצמאי המאפשר לנהל ולהוסיף שדות כמו למשל: מספר קטלוגי, תמונת מוצר אחת או יותר, תאור משני וכו' .... (קראו עוד)

התוסף הרב-לשוני של המערכת

התוסף מוסיף פונקציונליות של ריבוי שפות למערכת הניהול של האתר.
ניתן יהיה לספק גירסאות שפה מרובות של התוכן באתר והתוסף יבחר את התוכן המתאים ביותר עבור הגולש.
(כלומר אם הדפדפן שלו מוגדר כרוסית ויש לך גירסה רוסית לעמוד, הוא יציג לו ישירות את העמוד הרוסי) אתה לא צריך לתרגם את כל הדפים שלך, התוסף יציג את שפת ברירת המחדל אם לא ימצא שפה מתאימה יותר עבור הגולש.

מהו נוהל ההזמנה ומהם לוחות הזמנים לביצוע ?

לפני ההזמנה מומלץ לקרוא את העמוד המסביר מה להכין לפני יצירת הקשר אתנו (קראו עוד)
בגדול - מומלץ שתחשבו על שם דומיין שנקנה עבורכם, שתרשמו את כל פרטי הארגון/עסק/יחיד עליו אתם רוצים לרשום את בעלות הדומיין (שם,כתובת מלאה כולל מיקוד, פקס, טל. מייל), ותרשמו את המספר הקטלוגי של התבנית הגרפית שאהבתם.

בד"כ יש צורך בכ-3 ימים לקניית הדומין, כל ההגדרות הדרושות והצבת המערכת באתרכם.
לכן רוב הסיכויים שתוך מקסימום 3 ימי עבודה תוכלו כבר להכניס תכנים לאתרכם.
אם תשלחו אלינו במקביל גם את מבנה האתר הדרוש נוכל בינתיים גם להקים לכם את "שלד" האתר.

באיזור זה של האתר תמצאו תשובות לשאלות שעליהן אנו עונים שוב ושוב, אם לא מצאתם את התשובה על שאלתכם נשמח לענות עליה, אנא שלחו אותה באמצעות טופס המשוב ומאוחר יותר נוסיפה גם לעמוד זה.

מה היתרונות של השימוש במערכת ניהול התוכן שלכם ?

המערכת משתמשת במעט מאד משאבי שרת ובכך מאפשרת לאתר להיות מהיר יותר - כמעט כמו אתר המורכב מדפי מידע פשוטים, בנוסף והחשוב ביותר - המערכת קלה מאד לשימוש למנהלי האתר - קל מאד לבנות בה אתרים מורכבים ולנהל בהם את זרימת התוכן (תפריטים אוטומטיים, תגיות וכו') והיא כבר מגיעה עם כל הדרוש לאתר מודרני כיום - תגובה טובה למנועי החיפוש ויכולות פיזור מידע מהאתר ברשתות חברתיות ואתרים הקוראים RSS

מערכת החיפוש של האתר

המערכת מאפשרת לבצע חיפושים באתר בעזרת תגיות ומילות מפתח (ערכי חיפוש)

כיצד מסודרות תוצאות החיפוש ?

תוצאות החיפוש מדורגות לפי מספר הפעמים בהן נמצא הערך שחיפשתם בתוכן העמוד ולפי המקום בו נמצא הערך בתוכן (כותרת העמוד/טקסט העמוד/מילות המפתח וכו').
כברירת מחדל הכותרת חשובה היותר מתוכן העמוד, אך תוכלו לכוון עד כמה היא חשובה יותר בהגדרות המתקדמות במינהלת האתר.
בנוסף - עמודים חדשים מדורגים גבוה יותר מעמודים ישנים.
תוכלו לקרוא על כך יותר בעמוד חיפוש מתקדם בתכני האתר.

כיצד נראות תוצאות החיפוש?

תוצאות החיפוש מכילות את כותרת העמוד כקישור אל העמוד ותחתיו תקציר של חלק מהפיסקה הראשונה של העמוד.

 

האם זה מספיק מהיר כל זה נשמע קצת איטי ?

לא, אין כאן כלל בעיית מהירות שכן המערכת יוצרת אינדקס של כל דפי האתר ולאחר מכן פשוט מחפשת בבסיס הנתונים לפי מדדים שונים, ולכן אפילו עם אתר בן מאות עמודים, לא צריכה להיות לך שום בעיית ביצועים.

ניהול מדיה חכם ויעיל

המערכת עונה על צרכי המדיה של המשתמש המודרני ואף יותר מכך, ממינהלת מדיה קלה ונוחה ניתן לנהל תמונות וסרטוני פלאש ולקשר אל מדיות כמו יו-טיוב, מפות גוגל, ואתרי שיתוף מדיה נוספים רבים.
קראו עוד על ניהול המדיה המתקדם של המערכת.

תפריט אתר אוטומטי חכם

חלק חשוב בתכונות מערכת ניהול התוכן הוא ניהול התפריטים הדינמיים של האתר ( על פי רוב זהו אותו סרגל ניווט עליון של האתר, אך לעיתים, בתבניות מסויימות התפריט מוצב דווקא בצידי האתר, או גם למעלה וגם בצד).
כל עמוד אותו תיצור או תעדכנו במערכת תוכלו לשלב בסרגל הניווט ע"י סימון תיבה קטנה והקלדת הטקסט שיופיע בתפריט. (קראו עוד)

ידידות למנועי חיפוש

מאחורי הביטוי "ידידותיות למנועי חיפוש" מסתתר עולם שלם של תיאוריות שיווק אתר ברשת, מה כדאי לעשות, מה נכון יותר לעשות ומה החליט היום גוגל שהכי חשוב לו באתר ...
קראו עוד על מנת לגלות מה הן התכונות שהופכות אתר שמוקם ע"י המערכת שלנו לידידותי במיוחד למנועי החיפוש.

שילוב עם מדיות חברתיות.

שילוב המדיות החברתיות במערכת שלנו בא לידי ביטוי בשתי צורות:
סרגל שיתוף: בכל עמוד מוטמע אוטומטית בתחתית התוכן, סרגל אשר מאפשר לגולשי האתר לשתף את העוקבים אחריהם בתוכן מתוך האתר שלכם, הסרגל מכיל את המדיות החברתיות העיקריות: פייסבוק, גוגל פלוס, טוויטר, לינקד-אין. (קראו עוד...)
קישור אל העמודים/פרופילים שלכם במדיות החברתיות (הסמלוני מוטמעים בתבניות השונות ומופיעים רק אם תמלאו הת השדות המתאימים במינהלת האתר).

סטטיסטיקת גולשים כבר נגישה ממינהלת האתר

על מנת לשלב את כל ניהול האתר במקום אחד, יש גישה אל סטטיסטיקת כניסות לאתר במינהלה של המערכת (קראו עוד)

כיצד בוחרים את הגרפיקה לאתר ?

התחנה הראשונה לבחירת הגרפיקה לאתרכם היא בחירה מתוך מבחר התבניות המעוצבות שלנו, מבחר התבניות מתרחב במהירות וכל שבוע נוספות עוד תבניות.
חלקן של התבניות מתאימות לכל אתר בכל נושא וחלקן מתאים יותר לסוגי אתרים שונים כמו אתרים בהם יש מוצר מסויים בו מתרכז כל האתר, או אתרים בסגנון מובהק (למשל בריאות/ספורט/כלי רכב וכו' ...')

עברתי על אוסף התבניות שלכם ובחרתי אחת, איך אני ממשיך הלאה ?

בתחתית עמוד פרטי התבנית ישנו קישור בולט "להזמנה" , לחיצה עליו תפתח את טופס ההזמנה כשהמספר הקטלוגי של התבנית כבר בתוכו
אם אינכם רואים את הקישור, תוכלו לרשום את המספר הקטלוגי (מספרים ואותיות) וללחוץ על "מחירים/הזמנת אתר" שבתפריט העליון, שם תוכלו למלא את המספר הקטלוגי בשדה המתאים.

לאילו רזולוציות מתאימות התבניות שלכם?

התבניות שלנו מתחלקות לשני סוגים: אלו המתאימות עצמן לגדלי מסך/רזולוציות שונות ותבניות התואמות לרוחב מסך קבוע של 1000 פיקסלים (עבור רזולוציית מסך של 1024 פיקסלים).
כמובן שגם לכם יש חלק מסויים בהתאמת האתר לרזולוציות השונות, שכן אם תנסו לשלב תמונות ענק היישר מהמצלמה הדיגיטלית שלכם "תרסקו" את מראה האתר.
לקוחות בעלי אתר שהקמנו מקבלים גישה לבסיס ידע נרחב המסביר כיצד לנהל תוכן בעזרת המערכת, הכל בעברית פשוטה ולצד ההסברים גם תמונות מסך של כל השלבים.

יש לי קבוע מעצב לעסק, אני עובד אתו כבר שנים, מה אם אני רוצה שהוא יעצב לי את האתר ואתם תטמיעו את העיצוב במערכת ?

הדבר אפשרי בהחלט, אך קיימות לכך מספר הסתייגויות: העיצוב צריך להתאים להגיון אתו עובדת המערכת, וכן עלולה להיות לכך עלות נוספת באם הקונספט הגרפי מסובך לביצוע.

כיצד הופכים אתר שעוצב מתבנית ג'נרית (כללית) לאתר עם אופי משלו.

שאלה טובה ללא ספק והתשובה עליה יכולה למלא דפים רבים, ננסה בכל זאת לתת כמה שיותר תשובות לשאלה:

 • בחלקו העליון של האתר (Header) ישנם שלושה אלמנטים: שם האתר , סלוגן האתר, לוגו גרפי.
  שלושת אלו ניתנים להגדרה ממינהלת האתר, והם לכשעצמם כבר מעניקים לאתר את אופי החברה/עסק שלכם.
 • תכני האתר הם "המהות" האמיתית של כל אתר, טקסטים, תמונות וסרטונים - הם אלו שבסופו של היום קובעים את אופי הארת.
  אלמנט נוסף הנמצא בעמוד הכניסה וניתן לשליטת מנהל האתר ומשפיע רבות על מראה ואופי האתר הוא הסקרולר (נמצא ברוב התבניות ועל פי רוב מצריך תוספת כספית קטנה), אשר מריץ צירוף של כותרת+תמונה+תוכן+קישור , בחלק מהתבניות הסקרולר נמצא בכל דפי האתר.
  ולסיכום: ראו אתר זה בו אתם נמצאים - הוא "מדבר בעד עצמו", למרות שלא רק שנועד להציג לכם את המערכת, אלא גם כאתר הדגמה לתבניות השונות וליכולות המערכת השונות.

 

היכן אני מחליף את לוגו החברה שאני רואה בתבנית האתר ?

במינהלת האתר, נווט אל "תבניות" בתפריט העליון, בעמוד התבניות תראה בניווט הימני הצדדי קישור "הגדרות התבנית", לחץ עליו ותיכנס לכמה הגדרות המספקות מידע לרוב התבניות שלנו, כמו האפשרות להחלפת לוגו החברה, הקישור אל העמודים שלך בפייסבוק, טוויטר ולינקד-אין.
אם לא תמלא אחד מהשדות הללו, המערכת תדע להתעלם מהם וסמלון המדיה לא יופיע באתרך.

אם יש את המערכת הבסיסית ויש תוספות, מה החלוקה ביניהן?

במטרה להוזיל את הקמת האתר עד כמה שיותר, הוספנו לליבת המערכת רק תוספים שלהם יהיה זקוק אתר ממוצע. לכן לדוגמה, אם תרצו ליצור גלריה קטנה של כמה תמונות בעמוד תוכן כלשהו, לא תזדקקו לתוסף הגלריה, אלא תוכלו לעשות זאת בקלות יחסית בעזרת מערכת הבסיס ושימוש נכון אפילו יאפשר לכם לפתוח תמונות מוגדלות באפקט Lightbox, אך אם תרצו לנהל באתרכם מספר בלתי מוגבל של גלריות במספר סגנונות - מומלץ להזמין גם את תוסף הגלריות שיבצע את העבודה עבורכם.
ולחידוד העניין: אתר ממוצע המכיל תכנים שגרתיים יחסית (טקסטים, תמונות, סרטוני יו-טיוב וכו'), יכול בקלות להתנהל בעזרת מערכת הבסיס בלבד, אולם תוספים מסוגלים להעשיר את תכני האתר ולעזור לכם לבצע פעולות מסויימות בתכני האתר.
אם אינכם בטוחים בצרכים המדוייקים שלכם - פשוט שאלו את נציג המכירות בעת ההזמנה, וזכרו כי ניתן לחבר תוספים גם כאשר האתר כבר ברשת.

אילו תוספות ניתן להוסיף לאתר מלבד המערכת הבסיסית ?

ניתן לחבר לאתר תוספים המרחיבים את יכולות המערכת מעבר לניהול תוכן קונבנציונלי.

תוסף גלריית התמונות

תוסף זה של המערכת מאפשר לנהל גלריות תמונות באתר שלכם בקלות ובמגוון צורות שונות (קראו עוד).

האם ניתן להפוך גלריה לקטלוג מוצרים ?

הבהחלט, בעזרת תוסף הגלריה ניתן להטמיע גלריות באתר ללא הגבלה, כל גלריה יכולה לקבל מאפיינים משלה ואינה תלוי בגלריות האחרות שבאתר.
לדוגנה: תוכלו ליצור עמוד בשם "מוצרים" או "קטלוג מוצרים", לעמוד הזה ליצור עמודי משנה 0 שיהיו הקטגוריות של המוצרים, ובכל אחד מהם להטמיע גלריה שתכיל את המוצרים עצמם (כל אחד מהם ניתן לעדכון או מחיקה במקרה הצורך).
לכל תמונה בגלריה (ובהתאם בקטלוג) ניתן לתת כותרת ותיאור. זהו אמנם לא קטלוג אידאלי, עבור כך יש לנו תוסף של קטלוג פריטים, אך הוא בהחלט יכול לענות על צרכי קטלוג פשוט ונחמד.

מערכת מאמרים / חדשות

מיועד לאתרים בהם יש דגש על תוכן טרי הנשלח בקביעות לאתר, לעתים מוטמע ישירות בתבנית האתר, ואם לא - ניתן להטמעה בקלות לפי דרישה (קראו עוד)

בסיס ידע - FAQ

בעזרת תוסף זה ניתן ליצור בכל מקום בו תרצו ברחבי האתר מיקטעים של שאלות-תשובות. התוסף מאפשר לתת מענה לדברים כמו "דפי מוצר" "בסיס ידע" וכו' ... אתם משתמשים כרגע בתוסף זה !!! (קראו עוד).

תוסף: מערכת דיוור

מערכת המאפשרת לגולשי האתר להרשם לקבלת עדכונים שוטפים בעזרת השארת שם וכתובת מייל, ולמנהלי האתר לנהל את רשימת הנמענים ולשלוח ניוזלטרים לנמענים. (קראו עוד)

מפות גוגל - Google map

התוסף מציג מפות גוגל בעמודי אתרכם, מתאים במיוחד לאתרים המציגים מיקומי ספקים, מיקומי סניפים, מיקומי חנויות וכדומה ...
על גבי המפות תוכלו להציג מיקומים שונים עם סמלים שתכינו, וכן תוכלו לשלוט על מאפיינים שונים של המפה. (קראו עוד)

קטלוג פריטים

מאפשר לנהל קטגוריות ופריטים של מוצרים או שרותים ולהטמיע בדפי האתר.
למערכת יש ניהול שדות ייעודיים עצמאי המאפשר לנהל ולהוסיף שדות כמו למשל: מספר קטלוגי, תמונת מוצר אחת או יותר, תאור משני וכו' .... (קראו עוד)

התוסף הרב-לשוני של המערכת

התוסף מוסיף פונקציונליות של ריבוי שפות למערכת הניהול של האתר.
ניתן יהיה לספק גירסאות שפה מרובות של התוכן באתר והתוסף יבחר את התוכן המתאים ביותר עבור הגולש.
(כלומר אם הדפדפן שלו מוגדר כרוסית ויש לך גירסה רוסית לעמוד, הוא יציג לו ישירות את העמוד הרוסי) אתה לא צריך לתרגם את כל הדפים שלך, התוסף יציג את שפת ברירת המחדל אם לא ימצא שפה מתאימה יותר עבור הגולש.

מהו נוהל ההזמנה ומהם לוחות הזמנים לביצוע ?

לפני ההזמנה מומלץ לקרוא את העמוד המסביר מה להכין לפני יצירת הקשר אתנו (קראו עוד)
בגדול - מומלץ שתחשבו על שם דומיין שנקנה עבורכם, שתרשמו את כל פרטי הארגון/עסק/יחיד עליו אתם רוצים לרשום את בעלות הדומיין (שם,כתובת מלאה כולל מיקוד, פקס, טל. מייל), ותרשמו את המספר הקטלוגי של התבנית הגרפית שאהבתם.

בד"כ יש צורך בכ-3 ימים לקניית הדומין, כל ההגדרות הדרושות והצבת המערכת באתרכם.
לכן רוב הסיכויים שתוך מקסימום 3 ימי עבודה תוכלו כבר להכניס תכנים לאתרכם.
אם תשלחו אלינו במקביל גם את מבנה האתר הדרוש נוכל בינתיים גם להקים לכם את "שלד" האתר.


כותרת בלוק הטקסט בצד האתר

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט. הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט - לפתיעם ברשג - ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. לורם איפסום דולור סיט אמט, לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט - לפתיעם ברשג - ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.